STUDENȚI ELIGIBILI TABERE 2018

Studenți care se încadrează la art 5, alin(1), lit.b) din Metodologie

 

Nr.crt.

Numele si prenumele

Anul

Grupa

Media

Obs.(activ. extracurriculare)

1

GURAN I. Narcisa-Ionela

II

421A-ETTI

10

 

2

ANTONESCU I. Mihai

IM

411-ACES.

10

 

3

CIUCĂ V. Ileana-Mădălina

IM

411-CMOB.

10

 

4

BRATA C. Roxana-Maria

IM

411-MS.

10

 

5

GLĂVAN I. Alina Florina

IIM

421-MSR.

9.84

 

6

BĂDULĂ V. Eduard - Marian

II

423G-ETTI

9.81

 

7

GROSU S. Naor

IIM

421-MS.

9.81

 

8

RĂDUCANU A. Emanuel

IM

411-MN.

9.8

 

9

CHIŢU I. Mirela-Mădălina

IIM

421-TAEA.

9.71

 

10

MINEA M. Viviana-Laetiţia

IM

411-TSAC.

9.71

 

11

BONCIU C.V. Claudiu-Alin

I

411 G

9.66

 

12

STANCU Gh. Elena-Alexandra

IM

411-CMOB.

9.6

 

13

GHEORGHE D. Mirela-Iuliana

I

414 E

9.57

 

14

HOLBAN S.F. Oana Alina

IIM

421-EIA.

9.53

 

15

PIETRICICĂ Gh. Andreea-Cătălina

I

414 B

9.42

X

16

VEZETEU D. Paul-Vasile

I

412 G

9.42

X

17

CALCAN N. Călin-Iulian

IIM

421-TAEA.

9.42

 

18

HOCIUNG S.N. Vlad-Ştefan

IM

411-CSIC.

9.42

 

19

MĂNDIŢĂ M. Dragoş

IM

411-MS.

9.4

 

20

NICHIFOR P.T. Ruxandra-Lorena

IIM

421-TAEA.

9.35

 

21

DIMA M. Andrei-Ionuţ

IIM

421-ICSF.

9.33

 

22

NECHIFOR D.D. Alexandru-Cătălin

IIM

421-ICSF.

9.33

 

23

STOENESCU D. Alexandra-Petruţa

IIM

421-EIA.

9.3

 

24

JUGURICĂ B. Sabina-Maria

I

411 G

9.28

 

25

ŞCHEOPU Al. Irina- Rădina

I

413 G

9.28

 

26

FÎCIU N. Ionuţ-Dorinel

IV

444C

9.28

 

27

GHEORGHE C. Loredana-Alexandra-Luiza

IIM

421-ICSF.

9.25

 

28

CEAUŞESCU M. Alexandra-Gabriela

IIM

421-TAEA.

9.21

 

29

COCOŞ L.M. Florian-Cristian

I

413 C

9

 

30

MARDARE R.A. Cerasela-Teodora

I

414 B

9

X

31

MITRAN L. Andreea-Roxana

I

414 E

9

 

32

ROTARU V. Ana

III

433D-RST.

9

 

33

DOROBANŢU M. Georgiana-Octavia

IIM

421-MSR.

8.92

 

34

BOŢOGHINĂ I.S. Matei

I

411 G

8.85

 

35

OLTEANU D. Roxana-Nicoleta

IM

411-TAEA.

8.85

 

36

NEDELCU G. Alina-Andreea

IIM

421-OE.

8.83

 

37

DIACONU C. Dana-Gabriela

IM

411-AM.

8.8

 

38

GELAL I. Maila

IIM

421-MSR.

8.76

 

39

ANDREI F. Emilia-Maria

IV

444C

8.76

 

40

BUZEA V.  Andreea-Teodora

IV

444C

8.75

 

41

BRĂESCU F. Adelina-Elena

I

414 B

8.71

X

42

PERIANU P. Nicu-Gabriel

I

411 G

8.71

X

43

ŞERBAN C. Denis-Cornel

I

414 B

8.71

X

44

ZAMFIR C.M. Horia-Mihai

II

424B-ETTI

8.71

X

45

BÂTCĂ V. Răzvan-Nicolae

I

413 C

8.66

 

46

CIOCIOI F.A. Daniela+Nicoleta

I

413 G

8.66

 

47

NICOLAE D. Irina-Roxana

IIM

421-MSR.

8.61

 

48

SBURLEA Gh. Mădălina-Mihaela

I

414 B

8.57

X

49

CANTARAGIU Ș. Ştefania

II

424B-ETTI

8.57

X

50

CORNEANU I. Tiberiu-Cristian

III

433D-RST.

8.57

X

51

BURLACU M.C. Georgian

IM

411-TAEA.

8.57

 

52

PEŢU S. Dumitrel

I

413 C

8.5

 

53

PANĂ Gh. Ştefan-Cosmin

II

423A-CTI

8.5

 

54

DIACONU M. Raluca-Ştefania

III

432B-ELA.

8.5

 

55

PETCU I. Diana-Roxana

IIM

421-TSAC.

8.45

 

56

DIMITRIU V.V.V. Victor-Virgil

I

411 G

8.42

 

57

ŞANDRU P. Raluca -Diana

I

413 C

8.42

X

58

OPREA N. Mihaela-Mirela

II

421E-CTI

8.37

 

59

BOROŞEANU I. Eduard-Ionuţ

IIM

421-ICSF.

8.33

 

60

STANCIU Z. Andreea

IM

411-TSAC.

8.33

 

61

DRĂGHICI M. Daniela-Marina

I

414 B

8.28

 

62

CEAUŞESCU D. Cătălin-Adrian

III

432B-ELA.

8.18

 

63

BUJOR C. Andrei

II

423F-ETTI

8.16

 

64

PANAIT F. Oana

IIM

421-ICSF.

8.16

 

65

ŞTEFAN T. Diana-Maria

IIM

421-ICSF.

8.16

 

66

NEDELCU N.L. Horia-Vladimir

II

422A-ETTI

8.12

X

67

ILIE I. Iuliana-Cornelia

III

431G-TST

8.1

 

68

POPESCU C. Iulia-Ileana

I

411 G

8

 

69

PROFIR V.  Raluca

IV

444C

8

 

70

BĂLĂNEAN M.I. Cristian-Ioan

II

421F-ETTI

7.92

 

71

BLEBEA O.C. Andrei-Şerban

II

421F-ETTI

7.87

 

72

RADU A. Adriana-Liliana

I

412 G

7.85

X

73

RAICU V. George-Alexandru

I

413 C

7.85

 

74

CRĂCIUN I. Maria-Alexandra

IIM

421-ICSF.

7.83

 

75

PRESER L. George-Gabriel

IIM

421-ICSF.

7.75

X

76

BORZEA Ș. Ştefan-Aurelian

I

413 C

7.71

 

77

POPA A.E. Alexandru

I

411 G

7.71

 

78

CICORSCHI E. Alexandra-Cristina

I

412 C

7.66

 

79

BARBU N. Marina-Mădălina

II

424F-ETTI

7.61

 

80

RĂDUŢĂ M. Anamaria-Alexandra

II

424C-ETTI

7.56

 

81

ILIE C. Denisa

III

432B-ELA.

7.47

 

82

DOMINCIUC D.D. Ioana-Teodora

I

414 B

7.42

X

83

DRĂGHICI Gh. Nicoleta-Diana

II

422C-ETTI

7.37

 

84

BODESCU C. Anamaria

II

422A-ETTI

7.35

X

85

LAZĂRA M. Alexandru-Petrişor

I

413 G

7.28

X

86

VINTILĂ M. Alexandru-Cosmin

I

414 B

7.14

X

87

MĂNICA M.L. Aurel-Florin

I

412 D

7

X

88

MOICEANU I.E. Radu-Valentin

II

424C-CTI

7

 

89

NEDELCU F. Ana-Maria

II

424D-ETTI

7

X

90

POPA I. Raluca-Andreea

III

431F-ELA.

7

 

91

CUCOANEŞ V. Marian

II

424B-ETTI

6.86

X

92

TOMA P.S. Andy-Costin

I

411 D

6.83

 

93

MAN T. Victor

I

413 C

6.71

 

94

NONEA L.P. Ioana

I

413 C

6.71

 

95

GROZAVU P.I. Eliza-Andreea

II

423E-ETTI

6.69

 

96

DRĂGHICI Gh. Livia-Andreea

II

422C-ETTI

6.62

 

97

IORGA I. Mircea-Teodor

I

413 C

6.57

 

98

VIŞAN L. Adrian

I

411 D

6.5

 

99

IVAN I. Octavian-Ionuţ

I

411 D

6.16

 

 

Studenți care se încadrează la art 5, alin(1), lit.a) din Metodologie

Nr.crt.

Numele si prenumele

Anul

Grupa

Media sem.I

Obs.

1

IANIOTESCU M. Radu-Gabriel

I

413 A

6.83

caz social

2

PLEŞA I. Ionuţ-Marian

I

411 C

9.57

caz social

3

Nicolăescu Ionuţ - Alexandru

I

411 E

5,14

caz social

4

BĂLAN A.D. Denisa-Gabriela

II

422C-ETTI

7.33

caz social

5

BĂLAŞA Gh. Alisa-Maria

II

421A-ETTI

9.46

caz social

6

BONCU M.M. Mădălina-Mihaela

II

423A-ETTI

9.50

caz social

7

DOLEA M. Oana- Florentina

II

422C-ETTI

7.86

caz social

8

GRIGORESCU N. Mihai-Andrei

II

421F-ETTI

7.20

caz social

9

ILIOAICA I. Paul-Beniamin

II

421F-CTI

7.42

caz social

10

LICIU C. Mihai-Răzvan

II

424B-ETTI

8.92

caz social

11

SURUIANU G. Ramona-Iuliana

II

424D-ETTI

9.50

caz social

12

TĂNASE D. Cătălina-Gabriela

II

421E-CTI

8.75

caz social

13

BACIU Gh. Alexandra-Sidonia

III

431G-TST.

7.77

caz social

14

ILIE V. Ionuţ-Alin

III

433E-MON.

9.68

caz social

15

OPREA Gh. Mihai-Alexandru

III

434D-RST.

9.77

caz social

16

VĂDUVA M. Cosmin-Liviu

III

433C-TST.

8.50

caz social

17

POPESCU I. Andreea-Denisa

IV

443B

8.05

caz social

 

STUDENȚII CARE NU SE REGĂSESC ÎN TABELUL DE MAI SUS NU ÎNTRUNESC  CONDIȚIILE DE ACORDARE, CONFORM METODOLOGIEI.

 

SECRETARIAT FACULTATE