Planificarea sălilor pentru Lucrări de verificare, concursuri şi alte evenimente.



 Data   Sala   Ora   Profesor   Examen/
Eveniment 
 2023-01-19  A01  17:00-19:00  Iulian NASTAC  Master - IASEC lucrare
 2023-01-19  A01  13:00-15:00  Bogdan MOCANU  IVC - Baze de date - Verificare finala
 2023-01-19  A01  09:00-11:00  Bogdan MOCANU  IVC - Baze de date - Verificare finala
 2023-01-18  A01  08:00-10:00  Octavian FRATU  IV - Mobile Systems lucrare de verificare
 2023-01-17  A01  13:00-14:00  Dan GALAȚCHI  IV D - Baze de date lucrare de verificare
 2023-01-16  A01  11:00-13:00  Cristian NEGRESCU  III - Inginerie Audio - Test final
 2023-01-12  A01  17:00-19:00  Iulian NASTAC  Master - PMD lucrare
 2023-01-12  A01  09:00-11:00  Ileana RĂU  IC - Chimie lucrare de verificare 2
 2023-01-11  A01  12:00-15:30  Adriana FLORESCU  IVB - PEP - Lucrare de verificare
 2023-01-11  A01  09:00-11:00  Ileana RĂU  IG - Chimie lucrare de verificare 2
 2023-01-10  A01  13:00-15:00  Rodica CONSTANTINESCU  III - Microcontrolere Verificare 2
 2023-01-10  A01  09:00-11:00  Ileana RĂU  IB - Chimie lucrare de verificare 2
 2023-01-09  A01  15:00-17:00  Bogdan ALEXANDRESCU  IV A - Procesoare de semnal Verificare 2
 2022-12-20  A01  13:00-15:00  Rodica CONSTANTINESCU  III - Microcontrolere test
 2022-12-19  A01  17:00-19:00  Ioan BACIVAROV  IV A - CAF lucrare
 2022-12-19  A01  11:00-13:00  Bogdan ALEXANDRESCU  III - BSI lucrare de verificare 2
 2022-12-17  A01  09:00-11:00  Alina PETRESCU-NITA   I A - Algebră și geometrie lucrare de verificare
 2022-12-15  A01  17:00-19:00  Valentin FEIES  IID - ME lucrare de verificare
 2022-12-15  A01  13:00-15:00  Zoltan HASCSI  IV E - Arhitectura Sistemelor de Calcul
 2022-12-15  A01  11:00-13:00  Rodica RĂDULESCU  I D - Algebră și geometrie lucrare de verificare
 2022-12-14  A01  12:00-15:30  Adriana FLORESCU  IVB - PEP - Lucrare de verificare 2
 2022-12-13  A01  09:00-11:00  Daniela FAUR  IIID - Teoria Transmisiunii Informației lucrare de
 2022-12-12  A01  17:00-19:00  Maria JOITA  I F - Analiză matematică lucrare de verificare
 2022-12-12  A01  15:00-17:00  Maria JOITA  I C - Analiză matematică lucrare de verificare
 2022-12-12  A01  11:00-13:00  Bogdan ALEXANDRESCU  III - BSI lucrare de verificare 1
 2022-12-09  A01  11:00-13:00  Cristian NEGRESCU  IIG - Semnale și sisteme
 2022-12-09  A01  08:30-11:00  Ruxandra COSTEA  IE - BE 1 lucrare de verificare
 2022-12-08  A01  17:00-19:00  Teodor PETRESCU  II D - Semnale si sisteme lucrare de verificare
 2022-12-08  A01  09:00-11:00  Mihai MARIN  IA - Bazele electrotehnicii 1 lucrare de verificar
 2022-12-07  A101  13:00-15:00  Oana DROSU  IG - Bazele electrotehnicii 1 lucrare de verificar
 2022-12-07  A01  18:00-20:00  Marian VASILESCU  ID - Bazele electrotehnicii 1 lucrare de verificar
 2022-12-07  A01  13:00-15:00  Cristian NEGRESCU  II B - Semnale și sisteme
 2022-12-06  A01  17:00-19:00  Simona HALUNGA  II C - SS lucrare de verificare
 2022-12-06  A01  15:00-17:00  Mircea RĂDUCANU  II F - SS lucrare de verificare
 2022-12-06  A01  13:00-15:00  Vladimir SLESAR  I E - Algebră și geometrie lucrare de verificare
 2022-12-05  A01  13:00-15:00  Anamaria RĂDOI  III A - Teoria Transmisiunii Informației lucrare d
 2022-11-29  A01  13:00-14:00  Dan GALATCHI  IV D - Baze de date lucrare de verificare
 2022-11-29  A01  09:00-11:00  Ileana RĂU  I B - Chimie lucrare de verificare
 2022-11-28  A01  15:00-17:30  Dragoș BURILEANU  IV E - TAPDS lucrare de verificare
 2022-11-27  B306  08:00-11:00  Gheorghe BREZEANU, Florin DRĂGHICI  II A, II C și II D - DE lucrare
 2022-11-27  B223  08:00-11:00  Gheorghe BREZEANU, Florin DRĂGHICI  II A, II C și II D - DE lucrare
 2022-11-27  B206a  08:00-11:00  Gheorghe BREZEANU, Florin DRĂGHICI  II A, II C și II D - DE lucrare
 2022-11-27  B110  08:00-11:00  Gheorghe BREZEANU, Florin DRĂGHICI  II A, II C și II D - DE lucrare
 2022-11-27  A101  08:00-11:00  Gheorghe BREZEANU, Florin DRĂGHICI  II A, II C și II D - DE lucrare
 2022-11-27  A01  11:00-14:00  Lucian PERIȘOARA  III C - TTI lucrare de verificare
 2022-11-27  A01  08:00-11:00  Gheorghe BREZEANU, Florin DRĂGHICI  II A, II C și II D - DE lucrare
 2022-11-26  A101  10:30-13:30  Dan NECULOIU  II E - DE lucrare de verificare
 2022-11-26  A01  13:00-17:00  Raluca PURNICHESCU-PURTAN  I A - Analiză matematică lucrare de verificare
 2022-11-26  A01  11:00-13:00  Mircea CIMPOEAS  IF - Algebră și geometrie lucrare de verificare
 2022-11-26  A01  09:00-11:00  Mircea CIMPOEAS  IC - Algebră și geometrie lucrare de verificare
 2022-11-25  A01  13:00-15:00  Cristina BERCIA  IE - Analiză matematică lucrare de verificare
 2022-11-25  A01  11:00-13:00  Mădălin FRUNZETE  III B - TTI lucrare de verificare
 2022-11-25  A01  09:00-11:00  Rodica CONSTANTINESCU  IV B - Sisteme electronice programabile
 2022-11-24  A01  13:00-15:00  Bogdan ALEXANDRESCU  IV F - PES lucrare de verificare
 2022-11-24  A01  11:00-13:00  Alexandru ANTONESCU  IV E - Testare și instrumentație virtuala în micro
 2022-11-24  A01  09:00-11:00  Ileana RĂU  IC - Chimie lucrare de verificare 1
 2022-11-23  A01  17:00-20:00  Irina MEGHEA  IG - Algebră și geometrie
 2022-11-23  A01  13:00-15:00  Alexandru VULPE  III D - Instrumentație Electronică de Măsură
 2022-11-23  A01  09:00-11:00  Ileana RĂU  IG - Chimie lucrare de verificare 1
 2022-11-21  A01  19:00-20:30  Bogdan ALEXANDRESCU  IV A - Procesoare de semnal Verificare 1
 2022-11-21  A01  15:00-17:00  Cristian RAVARIU  II - DE lucrare de verificare
 2022-11-21  A01  13:00-15:00  Marian VLĂDESCU  IV E - DOE lucrare de verificare
 2022-11-18  A01  13:00-16:00  Radu RADESCU  IV B, IV F - ASC lucrare de verificare
 2022-11-17  A01  11:00-13:00  Alexandru ANTONESCU  IV E - BTM lucrare de verificare
 2022-11-16  A01  15:00-17:00  Octavian FRATU  IVG - Comunicatii de date
 2022-11-15  A01  17:00-19:00  Simona HALUNGA  IV C - CD lucrare de verificare
 2022-11-15  A01  13:00-15:00  Rodica CONSTANTINESCU  III - Microcontrolere Verificare 1
 2022-11-15  A01  09:00-12:00  Irina MEGHEA  IG - Algebră și geometrie lucrare de verificare
 2022-11-14  A01  17:00-19:00  Marius ENACHESCU  IV E - TPSVLSI lucrare
 2022-11-14  A01  13:00-15:00  Valentin PUPEZESCU  III - Proiectarea Bazelor de Date lucrare
 2022-11-12  B223  09:00-13:00  Dan STOICHESCU  III - CAET lucrare de verificare
 2022-11-09  A01  12:30-15:30  Adriana FLORESCU  IV B - PEP lucrare de verificare 1