Planificarea sălilor pentru Lucrări de verificare, concursuri şi alte evenimente.



 Data   Sala   Ora   Profesor   Examen/
Eveniment 
 2019-10-12  A101  12:00-17:00  Mihai STANCIU  intalnire promotia 1993
 2019-09-18  A05  16:00-18:00  Cosmin DANISOR  doctorat - sustinere publica
 2019-09-11  A102  14:00-18:00  Constantin PALEOLOGU  doctorat - sustineri publice
 2019-05-25  A01  9:00-12:00  Eugen BORCOCI  IV D - lucrare RS
 2019-05-24  A01  16:00-20:00  Ovidiu GRIGORE  IV B - RNSF lucrare
 2019-05-24  A01  13:00-16:00  Ovidiu GRIGORE  I B - SDA lucrare
 2019-05-24  A01  09:00-12:00  Valentin PUPEZESCU  IV A - Calcul paralel lucrare
 2019-05-23  A01  17:00-19:00  Serban OBREJA  III C - CAD lucrare
 2019-05-23  A01  15:00-17:00  Mircea RADUCANU  IV C - lucrare TCSM
 2019-05-23  A01  11:00-13:00  Gabriel DIMA  II G - lucrare CEF
 2019-05-23  A01  09:00-11:00  Octavian FRATU  IV G - CM lucrare
 2019-05-22  A01  8:00-11:00  Silviu CIOCHINA  III C - lucrare PDS
 2019-05-22  A01  19:30-21:00  Radu RADESCU  III A - ASC lucrare
 2019-05-22  A01  15:00-18:00  Iulian NASTAC  I G - SDA verificare finala
 2019-05-22  A01  13:00-15:00  Adriana FLORESCU  III B - EII lucrare
 2019-05-22  A01  11:00-13:00  Adrian PAUN  IV C - lucrare CO
 2019-05-21  A01  13:00-16:00  Victor NEAGOE  III B - DEPI lucrare
 2019-05-21  A01  11:00-13:00  Mircea RADUCANU  IV C - lucrare TCSM
 2019-05-20  A101  19:00-21:00  Radu RADESCU  III A - ASC lucrare
 2019-05-20  A101  17:00-19:00  Ioan BACIVAROV   IV - CAF lucrare
 2019-05-20  A01  17:00-21:00  Primaria Sector 6  Instructaj președinți secția de votare
 2019-05-20  A01  15:00-17:00  Mihnea UDREA  III F,G - lucrare PDS
 2019-05-20  A01  13:00-15:00  Sorin ZOICAN  I D - SDA lucrare
 2019-05-20  A01  11:00-13:00  Adrian MANEA  IV E - SOC lucrare
 2019-05-18  B306  09:00-12:00  Vlad GROSU  I E - SDA lucrare
 2019-05-18  A101  09:00-12:00  Vlad GROSU  I E - SDA lucrare
 2019-05-18  A01  09:00-11:00  Lucian PERISOARA  IV B - TAEP lucrare
 2019-05-17  B312  13:00-15:00  Constantin Negrescu  IV B- Robotica examen
 2019-05-17  A01  17:00-21:00  Primăria Sector 6  Instructaj președinți secția de votare
 2019-05-17  A01  10:00-13:00  Gheorghe Brezeanu  IV E - CIJTMP
 2019-05-16  A101  18:00-20:00  Alexandru VASILE  TAEA lucrare
 2019-05-16  A01  17:00-19:00  Serban OBREJA  III C - CAD lucrare
 2019-05-16  A01  15:00-17:00  Gheorghe Brezeanu  IV E - CIJTMP lucrare
 2019-05-16  A01  11:00-13:00  Roxana ZOICAN  IV D - RCM lucrare
 2019-05-15  A101  17:00-19:00  Eduard POPOVICI  Prezentare PatriotFest
 2019-05-15  A01  13:00-15:00  Adriana FLORESCU  III B - EII lucrare
 2019-05-15  A01  11:00-13:00  Ioana MARCU  IV C,D,G lucrare TAM
 2019-05-14  A101  18:00-20:00  Alexandru VASILE  TAEA
 2019-05-14  A01  9:00-11:00  Alexandru MARTIAN  IV C - lucrare CM
 2019-05-14  A01  11:00-13:00  Mircea RADUCANU  IV C - lucrare TSTM
 2019-05-13  A01  13:00-15:00  Angelica BACIVAROV  IA,E,F,G - SB lucrare
 2019-05-13  A01  11:00-13:00  Angelica BACIVAROV  IB,C,D - SB lucrare
 2019-05-13  A01  08:00-11:00  Lidia DOBRESCU  IV E - MCMA lucrare
 2019-05-11  B206b  09:00-16:00  Lidia DOBRESCU  Sesiune de Comunicari Studentesti
 2019-05-11  B206a  09:00-16:00  Lidia DOBRESCU  Sesiune de Comunicari Studentesti
 2019-05-11  A03  10:00-12:00  Zoltan HASCSI  II D,G, III, IV - CID lucrare
 2019-05-11  A01  09:00-11:00  Constantin ROSU  I F - Fizica lucrare
 2019-05-10  A01  14:00-16:00  Bogdan ALEXANDRESCU  II G - Management lucrare
 2019-05-09  A101  17:00-18:00  Decanat  Prezentare programe Masterat
 2019-05-09  A01  16:00-18:00  Ruxandra TAPU  II - SS lucrare
 2019-05-09  A01  13:00-15:00  Bogdan ALEXANDRESCU  II A - Management lucrare
 2019-05-09  A01  11:00-13:00  Ovidiu GRIGORE   IV A - TOP lucrare
 2019-05-08  A01  19:00-21:00  Adrian PAUN  III A - lucrare SC
 2019-05-08  A01  17:00-19:00  Mircea RADUCANU  IV C - lucrare TCSM
 2019-05-08  A01  13:00-15:00  Adriana FLORESCU  III B - EII lucrare
 2019-05-08  A01  11:00-13:00  Grazziela NICULESCU  IV C,D,G - IT lucrare
 2019-05-08  A01  09:00-11:00  Octavian FRATU  I D - METC lucrare
 2019-05-07  A101  17:00-19:00  Eduard POPOVICI  Cum se fac prezentările
 2019-05-07  A01  19:00-21:00  Mihnea UDREA  Prezentare specializari
 2019-05-07  A01  17:00-19:00  Mircea RADUCANU  IV C - lucrare TCSM
 2019-05-07  A01  13:00-15:00  Paul SCHIOPU  IVE - lucrare STF
 2019-05-06  A01  15:00-17:00  Mihnea UDREA  III F,G - lucrare PDS
 2019-05-06  A01  13:00-15:00  Paul SCHIOPU  IVE - lucrare STF
 2019-05-04  A01  09:00-11:00  Constantin ROSU  I F - Fizica lucrare
 2019-04-25  A101  17:00-20:00  Iancu CEAPA  III C - CAD lucrare
 2019-04-25  A01  17:00-20:00  Iancu CEAPA  III C - CAD lucrare
 2019-04-24  A01  19:30-21:00  Radu RADESCU  III A - ASC lucrare
 2019-04-24  A01  17:30-19:30  Radu RADESCU  IV - EP lucrare
 2019-04-23  A01  17:00-19:00  Simona HALUNGA  III B - SC lucrare
 2019-04-23  A01  15:00-17:00  Mihai MARICARU  I D - BE2 lucrare
 2019-04-22  A01  09:00-17:00  Decanat  Referendum
 2019-04-21  B306  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-21  B219b  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare Admitere
 2019-04-21  B219a  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare Admitere
 2019-04-21  B212  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare Admitere
 2019-04-21  B206b  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-21  B206a  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-21  B110  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-21  A103  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-21  A102  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-21  A101  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-21  A05  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-21  A03  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-21  A01  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-20  B306  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-20  B219b  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare Admitere
 2019-04-20  B219a  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare Admitere
 2019-04-20  B212  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare Admitere
 2019-04-20  B206b  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-20  B206a  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-20  B110  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-20  A103  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-20  A102  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-20  A101  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-20  A05  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-20  A03  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-20  A01  18:00-20:00  Alexandru MOC  Prezentare pentru elevi
 2019-04-20  A01  14:00-16:00  Constantin ROSU  I F - Fizica lucrare
 2019-04-20  A01  08:00-14:00  Paula AVASILOAIE  Simulare admitere
 2019-04-19  A01  8:00-11:00  Gabriel DIMA  II G - lucrare DE
 2019-04-19  A01  18:00-21:00  Andrei OPRINA  I D - AM lucrare
 2019-04-18  A01  15:00-17:00  Dragos BURILEANU  III E - PDS lucrare
 2019-04-18  A01  08:00-11:00  Alina NITA  I A - AM 2 lucrare
 2019-04-17  A101  18:00-19:00  Constantin VERTAN  Întâlnire studenți masterat ARACIS
 2019-04-17  A01  9:00-11:00  Silviu CIOCHINA  III C - lucrare PDS
 2019-04-17  A01  17:00-19:00  Oana DROSU  I G - lucrare BE2
 2019-04-16  A01  16:00-18:00  Ruxandra TAPU  II - SS lucrare
 2019-04-16  A01  13:00-15:00  Mircea RADUCANU  IV C - lucrare TCSM
 2019-04-16  A01  11:00-13:00  Octavian FRATU  I D - METc lucrare
 2019-04-15  A01  13:00-15:00  Dumitru STANOMIR  II B - ASC lucrare
 2019-04-15  A01  09:00-11:00  Iosif NEMOIANU  I F - BE2 lucrare
 2019-04-13  B312  08:00-11:00  Gheorghe BREZEANU  II A, C, D - CEF lucrare
 2019-04-13  B306  11:00-15:00  Carmina GEORGESCU  I B - Matematici speciale lucrare
 2019-04-13  B306  08:00-11:00  Gheorghe BREZEANU  II A, C, D - CEF lucrare
 2019-04-13  B223  09:00-13:00  Raluca PURTAN  I A - MS lucrare
 2019-04-13  B206a  08:00-11:00  Gheorghe BREZEANU  II A, C, D - CEF lucrare
 2019-04-13  B110  08:00-11:00  Gheorghe BREZEANU  II A, C, D - CEF lucrare
 2019-04-13  A101  09:00-12:00  Maria JOITA  I C - AM2 lucrare
 2019-04-13  A01  8:00-11:00  Lucian STANCIU  III D - lucrare PDS
 2019-04-13  A01  12:00-16:00  Dan Dascalu, Dan Neculoiu  II C si II E - lucrare
 2019-04-12  A103  09:00-13:00  Dragos BURILEANU  POLIFEST
 2019-04-12  A101  13:00-17:00  Dragos BURILEANU  POLIFEST
 2019-04-11  A103  09:00-11:00  Dragos BURILEANU  POLIFEST
 2019-04-11  A03  11:00-13:00  Dragos BURILEANU  POLIFEST
 2019-04-11  A01  13:00-17:00  Dragos BURILEANU  POLIFEST
 2019-04-11  A01  11:00-13:00  Angelica BACIVAROV  III E - CAF lucrare
 2019-04-11  A01  09:00-11:00  Angelica BACIVAROV  IV B - CAF lucrare
 2019-04-10  A01  15:00-17:00  Vasile LAZARESCU  III B - PDS lucrare
 2019-04-10  A01  13:00-15:00  George STANCIU  I C - Fizica 2 lucrare
 2019-04-10  A01  11:00-13:00  Grazziela NICULESCU  IV C,D,G - IT lucrare
 2019-04-10  A01  09:00-11:00  Ioan BACIVAROV  IV C - CAF lucrare
 2019-04-09  A01  15:00-17:00  Adrian PAUN  IV C - lucrare CO
 2019-04-09  A01  11:00-13:00  Mihnea UDREA  III A - lucrare PDS
 2019-04-09  A01  09:00-11:00  Ioan BACIVAROV  IV D,F,G - CAF lucrare
 2019-04-08  A05  16:00-18:00  Gabriela CARA  Prezentare ASSMB
 2019-04-08  A01  15:00-19:00  Cristina BERCIA  II D+E - AM II lucrare
 2019-04-08  A01  08:00-13:00  Dragos DOBRESCU  IIB+IIF+diferente - CEF lucrare
 2019-04-06  A101  8:00-11:00  Lucian STANCIU  II A - lucrare ASC
 2019-04-06  A101  11:00-14:00  Lucian STANCIU  II E - lucrare ASC
 2019-04-06  A01  09:00-11:00  Mihai STAFE  I B - Fizica 2 lucrare
 2019-04-05  A01  11:00-13:00  Cristian NEGRESCU  II G -ASC lucrare
 2019-04-05  A01  09:00-11:00  Simona HALUNGA  II C - ASC lucrare
 2019-04-04  A101  17:00-20:00  Adriana VLAD  IV A - CPD lucrare
 2019-04-04  A01  15:00-17:00  Gheorghe BREZEANU   IV E - CIJTMP lucrare
 2019-04-04  A01  13:00-15:00  Mircea RADUCANU  II F - ASC lucrare
 2019-04-04  A01  11:00-13:00  Gheorghe BREZEANU  IV E - CIJTMP lucrare
 2019-04-03  A01  18:00-20:00  Lucian PERISOARA  IV B - TAEP lucrare
 2019-04-03  A01  15:00-18:00  Victor NEAGOE  III B - DEPI lucrare
 2019-04-03  A01  11:00-13:00  Lucian PERISOARA  III C - DEPI lucrare
 2019-04-03  A01  09:00-11:00  Daniela FAUR  III D - DEPI lucrare
 2019-04-02  A01  13:00-15:00  Rodica CONSTANTINESCU  II C - AMP lucrare
 2019-04-02  A01  11:00-13:00  Rodica CONSTANTINESCU  II E - AMP lucrare
 2019-04-02  A01  08:00-11:00  Teodor PETRESCU  II D - ASC lucrare
 2019-04-01  A01  15:00-17:00  Carmen VOICU  IV - CRDM lucrare
 2019-04-01  A01  13:00-15:00  Sorin ZOICAN  I D - SDA lucrare
 2019-04-01  A01  11:00-13:00  Valentin PUPEZESCU  IV A - CP lucrare
 2019-04-01  A01  08:00-11:00  Lidia DOBRESCU  IV E - MCMA lucrare
 2019-03-28  A01  13:00-15:00  Bogdan ALEXANDRESCU  II A - Management lucrare
 2019-03-27  A01  13:00-15:00  Adriana FLORESCU  III B - EII lucrare
 2019-03-27  A01  11:00-13:00  Bogdan ALEXANDRESCU  II G - Management lucrare
 2019-03-27  A01  08:00-11:00  Ruxandra COSTEA  I E - BE 2 lucrare
 2019-03-26  A01  13:00-15:00  Paul SCHIOPU  IVE - lucrare DDM
 2019-03-26  A01  11:00-13:00  Mircea RADUCANU  IV C - lucrare TCSM
 2019-03-25  A01  15:00-17:00  Mihnea UDREA  III F,G - lucrare PDS
 2019-03-25  A01  13:00-15:00  Paul SCHIOPU  IVE - lucrare STF
 2019-03-16  A01  09:00-11:00  Constantin ROSU  I F - Fizica lucrare
 2019-03-13  A01  11:00-13:00  Grazziela NICULESCU  IV C,D,G - IT lucrare